طراحی سایت – سئو – دیجیتال مارکتینگ | دنیای دیجیتال و کسب کار خود را با چاپ پارسیان  متحول کنید. 0477 839 0918

آموزش سایت

  • اگر شما صاحب کسب و کار هستید، می توانید با راه اندازی یک سایت، مشتریان بیشتر و فروش بیشتری داشته باشید، زیرا جامعه مشتریان شما، از یک منطقه محلی، به کل کشور توسعه پیدا می کند.
  • اگر شما دارای مهارت و یا توانایی خاصی هستید ، شما می توانید با راه اندازی یک وب سایت، نمونه کارهای خود را به افراد بیشتری معرفی کنید.
  • شما می توانید با یادگیری نحوه راه اندازی وب سایت و اصول و روش های آن، با دریافت مبلغی، برای سایر افراد وب سایت مورد نظرشان را راه اندازی کنید.

آموزش مقدماتی (رایگان)

آموزش راه اندازی سایت وردپرسی

آموزش پیشرفته(غیر رایگان)

آموزش حرفه ای طراحی سایت

مزیت های طراحی سایت با وردپرس

وردپرس، یک سیستم مدیریت محتوا، متن باز و رایگان است؛ که شما میتوانید با استفاده از آن، انواع سایت و وبلاگ را راه اندازی کنید. وردپرس، به دلیل متن باز بودن و امکاناتی که در اختیار افراد قرار می دهد و همینطور، سادگی استفاده از پنل مدیریت، توانسته سهم بالایی از بازار استفاده از سیستمهای مدیریت محتوا را به خود اختصاص دهد. همچنین، به دلیل استفاده بسیار بالا از این سیستم مدیریت محتوا، برنامه نویسان بسیاری نسبت به پیاده سازی افزونه ها و قالب های مختلف برای این سیستم مدیریت محتوا اقدام کرده اند که همین باعث استفاده بیشتر از وردپرس شده است.

 

شما می توانید با نصب یک قالب و همین طور نصب و تنظیم افزونه مورد نظر، سایت خود را به یک فروشگاه آنلاین تبدیل کنید و یا انواع دیگری از سایت ها از جمله، سایتهای شبکه اجتماعی، انجمن های گفتگو، سایتهای خبری و… را راه اندازی کنید. همان گونه که گفته شد، با استفاده از نصب افزونه ها، میتوان به وردپرس، امکانات و ویژگیهای متفاوتی را اضافه کرد. در این قسمت سایت، ما علاوه بر یادگیری خود وردپرس و نحوه استفاده از آن، نحوه پیاده سازی و درآمدزایی از آن را نیز می آموزیم. در بخش پایانی نیز، نحوه راه اندازی یک وب سایت فروشگاهی با استفاده از وردپرس و افزونه ووکامرس را بررسی خواهیم کرد.

 

سایتهای وردپرسی در چاپ پارسیان دارای طراحی گرافیکی اختصاصی، سرعت لود بالا، زیرساخت سئو شده، ریسپانسیو و امنیت بالا بوده و مستندات آن به کارفرمایان عزیز ارائه خواهد شد.

درحال بررسی

آخرین نمونه کار ها

مشاوره هامون رایگانه

پیام بدید و باهامون راحت صحبت کنید

عاشق کارمون هستیم

و بیشتر وقتمون رو صرف کار میکنیم

ارتباطات جدید رو پایه ایم

بهمون پیشنهاد همکاری بدید