طراحی سایت – سئو – دیجیتال مارکتینگ | دنیای دیجیتال و کسب کار خود را با نوین اندیشه متحول کنید.

سئو بهترین راهکار افزایش فروش

سئو یعنی بهینه سازی وب سایت برای رسیدن به صفحات اول در گوگل و افزایش بازدیدکننده به منظور فروش بیشتر. جهت مشاوره رایگان در زمینه سئو وبسایت خود با ما تماس بگیرید تا با حداقل هزینه و در کوتاه ترین زمان ممکن به صفحه 1 گوگل برسید.

سئو یا Search Engine Optimization در لغت به معنی بهینه سازی برای موتور جستجو است. امروزه موتور جستوجو گوگل در دنیا بسیار فراگیر شده و به همین دلیل اغلب جامعه، سئو را به معنای بهینه سازی برای گوگل می دانند. به زبان ساده و مختصر سئو یعنی بهینه سازی وب سایت برای رسیدن به صفحات اول در گوگل و افزایش بازدیدکننده منظور فروش بیشتر است.

فاکتورهای زیادی در فرایند سئو اهمیت دارند از جمله استاندارد بودن کدنویسی سایت، سرعت لود سایت، تعیین استراتژی محتوایی و تولید محتوای اختصاصی، لینک سازی های داخلی و خارجی که مهندسین سئو می بایست بر آنها مسلط باشند. در واقع وب سایت شما باید به درجه ای از کیفیت از لحاظ فنی و محتوایی برسد که موتورهای جستوجو به آن اعتماد کرده و شما را در نتایج به کاربران نمایش دهد. دور زدن و فریب دادن موتورهای جستجو نتیجه ای جز شکست نخواهد داشت بنابراین آشنایی و شناخت دقیق فاکتورهای مهم برای موتورهای جستجو بهترین راه برای کسب موفقیت است. صادق و با کیفیت باشید تا گوگل به شما اعتماد کند این شعار ما در تارینوتک است.

طبق آمارهای جهانی حدود 70 درصد بازدید و ترافیک سایت ها از طریق جستجو کاربر در موتورهای جستجو میباشد. دانستن همین جمله کفایت میکند که شما برای افزایش بازدید و در نهایت فروش خود باید بیشترین تمرکز را در راستای سئو و بهینه سازی سایت خود قرار دهید. اگر برای کسب و کار خود یک سایت راه اندازی کرده اید زمانی باید توقع افزایش فروش و تاثیرگذاری داشته باشید که سایت شما توسط بازار هدفتان دیده شود و سئو یقینا بهترین و هدفمندترین راه برای محقق شدن این امر است. لازم به ذکر است سایر فعالیتهایی که در قالب دیجیتال مارکتینگ انجام می شود مانند شبکه های اجتماعی ، تبلیغات گوگل ، تبلیغات کلیکی و … نیز تاثیر گذار بوده و از اهمیت بالایی برخوردار هستند اما برای کسانی که توان هزینه های سنگین تبلیغاتی را ندارند بهترین و به صرفه ترین راه سئو است و تارینوتک به شما این وعده را می دهد که توقع و انتظار شما از وب سایتتان به صورت شگفت انگیزی برطرف خواهد شد.

ثبت سفارش آنلاین خدمات سئو

در اسرع وقت با شما تماس می گیریم.

شماره تماس :  09011523126

ضرورت طراحی سایت

درحال بررسی

آخرین نمونه کار ها

مشاوره هامون رایگانه

پیام بدید و باهامون راحت صحبت کنید

عاشق کارمون هستیم

و بیشتر وقتمون رو صرف کار میکنیم

ارتباطات جدید رو پایه ایم

بهمون پیشنهاد همکاری بدید