قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های چاپ پارسیان منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های چاپ پارسیان تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر آن از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مراحل ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

وب سایت چاپ پارسیان به مشتریان خود در 7 روز هفته و 12 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری می‌‏دهد.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. چاپ پارسیان همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. لازم به ذکر است ارسال اطلاعات فرم درخواست به معنی رزرو خدمات نیست و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمی‌کند.

در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش تومانی خدمات موجود در سایت چاپ پارسیان، حق بلا اثر نمودن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای چاپ پارسیان محفوظ است. در این شرایط چاپ پارسیان وجوه دریافتی را نهایتا طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب اعلام شده توسط مشتری واریز و عودت می‌نماید و مشتری با ورود به سایت چاپ پارسیان می‌پذیرد از این امر آگاهی داشته و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.

روش‌های ارسال

ارسال خدمات از طریق تماس تلفنی و ارسال پیام در واتس آپ برای مشتری انجام می‌شود.

هزینه ارسال

هزینه ارسال اطلاعات و خدمات اگر به صورت آنلاین باشد رایگان است در غیر این صورت هزینه ارسال مطابق قوانین و شرایط حمل نقل محاسبه خواهد شد.

مدت زمان تحویل خدمات

خدمات فرم های آنلاین به صورت لحظه ای انجام می شود. پس از ثبت نام و تکمیل سفارش فرم آنلاین ساخته شده و در اختیار مشتریان قرار خواهد گرفت.

بازگشت وجه

بازگشت وجه در صورتی امکان پذیر است که سفارش خریداری شده قابل استفاده نباشد و یا خدمات آنگونه که در سایت اعلام شده است ارائه نشود.

درحال بررسی

آخرین نمونه کار ها

مشاوره هامون رایگانه

پیام بدید و باهامون راحت صحبت کنید

عاشق کارمون هستیم

و بیشتر وقتمون رو صرف کار میکنیم

ارتباطات جدید رو پایه ایم

بهمون پیشنهاد همکاری بدید